Proč si vybrat Effectix.com namísto konkurence?

Karol Veleba

6 minut čtení

3. 7. 2017

O každou zakázku téměř vždy soutěží více agentur. Jak se má tedy klient rozhodnout, která je ta správná? Všechny agentury nabízejí skoro to samé a cena by neměla být jediné kritérium, které rozhodne. Podstatný by měl být pocit, který ve vás agentura zanechá. Přístup ke klientovi, anebo celkové hodnoty, které agentura nabízí.

Přečtěte si, jak pracujeme my v Effectix.com. Vždy jsme o kousek lepší než naše konkurence a pro naše klienty děláme víc, než se od nás očekává.

Naše hodnoty

Jsme féroví vůči sobě i vůči našim partnerům. Každého, s kým spolupracujeme, považujeme za partnera a naším cílem je vždy vzájemný prospěch a respekt.

Má pro nás smysl jedině win-win spolupráce. Nebojíme se ji odmítnout v případě, že bychom měli pocit, že klientovi nepřinese splnění jeho přání. Neustále vysvětlujeme, učíme, porovnáváme a měříme. Klientův cíl je pro nás na prvním místě.

Jsme hladoví. Hladoví po informacích, po vzdělání. A jako parta áčkových lidí se na sebe vždy můžeme spolehnout, protože každý z nás neustále pracuje na svém vzdělávání, publikuje články, nebo někoho dalšího školí.

Rádi si hrajeme. Věříme, že jedině v případě, když je práce příjemná a občas dokonce zábavná, můžeme přinést nadstandartní výkony, které náš klient očekává. A my nepracujeme jen kvůli odměně, ale hlavně proto, že nás to baví.

Klient je na prvním místě. Víme, že bez dobrých klientů bychom neměli práci a bez dobrých kolegů bychom nebyli tak dobří, jako jsme teď. Proto je priorita majitelů jasná: KLIENT, ZAMĚSTNANEC, MAJITEL.

Naše expertíza

Být Google Premier Partner a zároveň člen Agency Leader Ship od Googlu nám přináší obrovské výhody oproti konkurenci. Přednostní služby od Googlu, přístup k BETA produktům (které dávají našim klientům náskok před konkurencí) a neustálé školení a vzdělávání.

7 PPC specialistů, 2 FB odborníci, 6 SEO expertů, 1 grafik, 4 projektoví manažeři a tým výborných Accountů, je „dream team“, který se stará o váš úspěch. Jsme plně zastupitelní a vzájemně se doplňujeme. Kolektivní vědomí pracuje v tomto případě ve váš prospěch.

9 let zkušeností s více než 8 000 klienty. Obrovská studnice znalostí jednotlivých oborů podnikání, reálné zkušenosti napříč celým trhem. Aktuálně s námi spolupracuje 200 klientů a spolupracují s námi rádi.

Máme 92 % úspěšnost opětovného objednání služeb za posledních 12 měsíců. A i když nám to někdy nevyšlo, poučili jsme se z toho.

Náš klient

Vždy pracujeme v klientských účtech. Náš zákazník má 100% přístup k naší práci a kampaně plně pod kontrolou. A jestli s námi nebude spokojený, odpojí nás a funguje dále.

Nikdy od nás nedostanete pouze to, co jste si objednali. Vždy dostanete více. Ať už výrobu bannerů v ceně kampaně, nebo školení pro vaše lidi. Děláme vše pro vás a víme, že pokud budete spokojení, zůstanete s námi podobně jako 9 z 10 našich stávajících zákazníků.

Používáme Costlocker na trackování času a Base Camp na projektové řízení. Můžete mít on-line přístup do našich systémů, vždy víte, na čem pracujeme, proč to děláme a proč to stojí právě tolik.

Budete mít svého Accounta, který se stará o to, abyste měli vždy přehled, na čem pracujeme a splnil všechna vaše očekávání. A je jedno, jestli jste malý, nebo velký klient. U nás máte VŽDY VIP přístup. Je to náš standart.

Pokud chcete vědět více, máte přímé spojení na své konzultanty. A to nejen proto, abyste byli informovaní, ale také vás rádi budeme průběžně školit a vzdělávat, aby mohly růst vaše odborné zkušenosti v on-line marketingu.

Váš zisk

Jsme Effectix, efektivitu máme v názvu. Od prvního kontaktu pracujeme s daty. Každý cíl analyzujeme a měříme. Experimenty a A/B testování pokládáme za samozřejmost.Efektivní řešení a vaše spokojenost je náš nejvyšší cíl.

Zkratky ROI, PNO používáme velmi rádi a hned ze začátku vám nalejeme čistého vína. Pokud by kampaň neměla vyjít, dozvíte se to od nás hned na začátku spolupráce. My nedoufáme, jestli to vyjde. My víme, jestli kampaň bude, nebo nebude fungovat.

Nejsme malá agentura a nejsme levná agentura. Nebojíme se odmítnout zakázku, když to finančně nedává smysl pro nás, nebo pro klienta. Nahradit klienta můžeme lehko, ale pokažená pověst by se napravovala mnohonásobně déle. Váš úspěch je i náš úspěch.

Když klient požaduje řešení, které nám nedává smysl, radši ho odmítneme. Nechceme slibovat vzdušné zámky, chceme dělat na věcech, které dávají smysl nám i klientovi.

Díváme se na vaše podnikání, jako by to byla naše vlastní firma. Hledáme efektivní strategie a přeléváme rozpočty na místa, kde to právě funguje. Vždy se na zakázku díváme komplexně, v rámci nastavení strategie ve frameworku SEE-THINK-DO-CARE.

Jsme podnikatelé a podnikáme kvůli zisku. Proto víme, že vám musíme přinášet zisk, jinak nemá spolupráce smysl. Máme rádi peníze a vy budete mít rádi nás, protože vám přineseme větší zisk, více objednávek, více peněz na účtu.

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl