Proč pracovat v Effectix.com? Třeba kvůli firemní kultuře…

Karol Veleba

4 minuty čtení

12. 6. 2017

Většina on-line agentur se ráda prezentuje jako jedna velká rodina. Téměř jako takoví „sluníčkáři“, kteří se mají rádi a žijí společně jeden nádherný sen. Pravda, je to dnes moderní a je to také „coool“. Napíšu vám ale, jak já (Karol Veleba – CEO) řídím svoji firmu a proč si myslím, že spolupracovat se mnou může být taky „cool“, i když vás nepovažuji za svoji rodinu.

článek4-1

Pro Effectix pracuje 35 kolegů v Praze, v Brně a v Bratislavě. V Praze máme krásnou prvorepublikovou vilua v Bratislavě jsme ve starobylé budově v úplném centru města. Už jsem něco zažil a musím přiznat, že tohle jsou první prostory, kde naši lidé zůstávají i po práci. Jen proto, že se tu dobře cítí. Na balkóně si rádi otevřou vínko nebo zapálí „i“ cigaretku. Proč taky ne, když máme úchvatný výhled na celou Prahu.

článek4- 2

Mám kolem sebe jen Áčkové hráče. Platím jim kávu, ale i školení v Googlu.

článek4- 3

Protože čtu knihy „pro manažery“, vím, že chci dělat jen s Áčkovými hráči. Když je ale už okolo sebe mám, musím se o ně pořádně starat. Vzdělávání je základ, aby se mohli rozvíjet a posouvat kupředu. Každý zaměstnanec má u nás 8 000 Kč za rok na různé externí školení. Kromě toho máme jako Google Premier Partner přístup k výborným Google školením. Skoro každý týden tam někdo od nás zavítá. A kdo chce růst ještě rychleji, může školit ostatní. Naše klienty a partnery. Protože právě učením ostatních se učíte i sami. To je známá pravda.

Nejsme rodina. Jsme efektivní firma. Je mi jasné, že má každý svůj osobní život. A tak je to správně. Práce má být pouze prostředkem k tomu, abyste mohli plnohodnotně využít svůj volný čas s přáteli a se skutečnou rodinou. Velmi dobře to chápu. Proto vím, že bez finanční, či nefinanční motivace to nepůjde.

článek4- 4

Co tedy moji kolegové kromě mzdy, vzdělávání a super prostředí ještě mají? Takový příspěvek na telefonnebo home office je samozřejmostí. Pokud se to nezneužívá, nemáme ho ani nijak limitovaný. V kuchyňce máme skvělou kávu a už se nám tu podařilo vypěstovat pár „závisláků“, takže radši ani nepočítáme, kolik jich denně vypijeme. Ale vím, že ročně za kávu platíme asi 18 000 Kč. Tak si to představte.

Moji kolegové jsou tu pro to, že je baví práce. A mě to baví s nimi!

Každý měsíc pořádáme velké „firemní snídaně“, kde řešíme výsledky firmy, novinky či strategii na další měsíc. Ano, chci, aby každý z Effectixu věděl, kam kráčíme. Proč děláme to, co děláme. Jinak do pořádné vily patří zvířata, kromě mravenců tu běhají psi a plavou rybičky. Ve vile máme dokonce vlastního ducha. Je ale hodný. Straší jen v noci a přes den nás nechá pracovat.

článek4- 5

Nejsme rodinná firma. Nejsme ani jedna rodina a nechci, abychom byli. Jsme efektivní firma, složená z lidí, kteří mají rádi svoji práci, chtějí neustále růst, podávají ty nejlepší výkony a při tom všem se chtějí ještě bavit. A to Effectix umožňuje.

Já mám totiž dvě malé děti. A ty musím neustále kontrolovat, poučovat, chránit a vodit za ručičku. Pokud mám v práci strávit 8-10 hodin denně, chci být obklopený lidmi, kteří jsou dospělí. Kteří jsou samostatní, mají vlastní motivaci a chuť něco dokázat. Jsou tu i proto, že je baví práce. A mě to baví s nimi!

článek4- 6

Jestli právě přemýšlíte o změně, zavolejte mi, nebo mi napište. Pro šikovné PPC specialisty, SEO konzultanty, Accounty či obchodníky určitě něco najdu. Vy mi to nevěříte? Zeptejte se na reference u mých kolegů a uvidíte.

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

TAGY

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl