CEE Digital Alliance – nové jméno, větší ambice

Radim Kracík

4 minuty čtení

19. 11. 2019

Již tři roky je Effectix součástí mezinárodní aliance online agentur z CEE regionu, která byla známá jako BlueAlliance. Nyní uskupení mění svůj název na CEE Digital Alliance a s tím souvisí celá řada dalších změn.

BlueAlliance, uskupení Google Premier Partner agentur ze střední a východní Evropy (CEE), dnes oznámila přelomový rebranding, který odráží přeměnu aliance ve svébytný právní subjekt. Nové jméno uskupení zní CEE Digital Alliance, což oproti původnímu názvu lépe koresponduje s tím, že sdružení je dlouhodobě schopné poskytovat kvalitní online marketingové služby pro celý CEE region. To CEE Digital Alliance dokáže díky 15 špičkovým, nezávislým, digitálním agenturám, které působí v 11 zemích střední a východní Evropy.

CEE_logo_horizontal-1024x218

CEO Effectix.com Karol Veleba k tomu říká: „BlueAlliance, nyní CEE Digital Alliance, pro Effectix jako nezávislou agenturu představuje skvělou příležitost v mnoha ohledech. V rámci CEEDA si umíme efektivně vyměňovat know-how, pracovat na mezinárodních projektech a máme k dispozici síť ověřených partnerů. Nyní víme, že jsme jako CEEDA schopni zajišťovat komplexní marketingové služby napříč CEE regionem i pro největší klienty.“

Tento pohled sdílí i Zbigniew Nowicki, Co-Managing Director polské agentury Bluerank a zakladatel uskupení CEEDA: „Věřím, že další vývoj digitálních služeb stojí na mezinárodní expanzi. Poskytování služeb klientům na několika evropských trzích dnes již není nic výjimečného. Naopak: v rozvojovém plánu agentury to je již běžný standard. CEE Digital Alliance je další logický krok v upevňování vztahů mezi nejlepšími digitálními agenturami v regionu střední a východní Evropy.”

Od svého založení před dvěma lety se aliance rozrostla z 9 na 15 členů, a to při udržení vysokých standardů a kvality odvedené práce. Po celou dobu bylo hlavním cílem splnit požadavky klientů na rozvoj a expanzi na další trhy ve střední a východní Evropě. Nejlepší cestou, jak toho dosáhnout, je spolehnout se v každé jednotlivé zemi na odborníky místních spřátelených agentur, kteří znají charakteristiky svého domácího trhu nejlépe. Tito odborníci nejsnáze dodají detailní analýzy a nejlépe rozumí spotřebitelům na daném trhu. Výsledkem je propojení různých aktivit digitálního marketingu, které je vytvořeno na míru lokálním standardům a zvykům. To poskytuje klientům optimální výsledky a nabízí lepší návratnost investic. Aliance byla vždy postavena na důvěře, odbornosti a důvěryhodnosti. To přispívá k narůstajícímu počtu mezinárodních projektů, jako jsou Adesa, Bolf, Eobuv, atd.

CEE Digital Alliance zajišťuje klientům znalosti a expertízu místních odborníků v digitálním marketingu a rodilých mluvčí v:

Bulharsku, Chorvatsku, České republice, DACH regionu, Řecku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku a Slovinsku.

 O CEE Digital Alliance:

CEE Digital Alliance sdružuje a zastřešuje 15 oceněných nezávislých agentur. Díky tomu vznikl jeden celek nabízející nejlepší lokální pokrytí na trzích střední a východní Evropy s jediným kontaktním místem. Kromě obchodních aspektů je CEEDA hrdá na výměnu znalostí mezi svými členy. Jedním z hlavních cílů je rozvíjet tuto spolupráci i do budoucna.

CEE Digital Alliance se skládá z následujících agentur:

Basta Digital (Slovensko), Bluerank (Polsko), Dinetix (Slovinsko), DWF (Rumunsko), Effectix (Česká republika), Fragile (Česká republika), GoUp (Slovensko), Growww Digital (Maďarsko), Intren(Maďarsko), KG Media (Chorvatsko), KOKOS Agency (Slovinsko), Netpeak (Bulharsko), Omnicliq Digital (Řecko), SlopeLift (Německo, Rakousko), WebDigital (Rumunsko).

Blog

SDÍLEJTE ČLÁNEK

TAGY

Chcete vědět více o zlepšení obsahu? Ozvěte se mi.

Jestli chcete být in v onlinu, odebírejte nás.

© 2024 Effectix. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno v Beneš & Michl